Eğitim Yorumları

Bioenerji Kursu – Eğitimi hakkındaki yorumlarınızı bu sayfada bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bioenerji bireysel seans deneyimlerini, beyanlarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. 

63 Responses to Eğitim Yorumları

 1. Serkan Çelik - İstanbul - 04.01.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Mesleğimi severek yapan bir doktorum.Hem kariyerimi geliştirmek hemde hastalarıma daha fazla nasıl yardım ederim diye araştırma yaparken karşıma sürekli bioenerji çıkıyordu. Ama ben çok fazla alternatif tıpla bir deneyimim olmadığı için pek ilgilenmiyordum.Fakat hastalarımdan bazıları bioenerji seansı almışlar hastalıkları azaldığını hatta hastalıklarının geçmiş olduğunu görünce hayretler içinde kaldım. Ve bende bioenerji eğitimi alıp kendimi geliştirmeye karar verdim. İnternette araştırma yaparken bioenerji akademisi ile karşılaştım yani Erol bey karşıma çıktı. Bana pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim verdiklerini söyledi bu bende kuşku uyandırdı ama hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını niyet edenin niyetine ulaştığına inandığım için kursa katıldım. İyiki de katılmışım. Güler yüzlü ve anlatmaktan bıkmayan erol hocam kursta gayet güzel şekilde herşeyi anlattı. Enerjiyi hissettiğimde baştaki kuşkularımın gereksiz olduğuna inandım. Kurstan sonra bioenerji el kitabım ve sertifikam geldi. Çevremdeki birçok kişiye alternatif tıp olarak uyguladığımda gerçekten gözle görülecek dercede değişimler rahatlamalar oldu hatta sıksık hastalanan kişiler daha az hastalanmaya başladı.
  Erol hocam tüm bunlar sizin sayenizde oldu size minnettarım hocam.

 2. Diş Hekimi Tuğba Ünlü - İzmir - 07.12.2020 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi alacak arkadaşlara deneyimlerimi paylaşarak meraklarını gidermek istiyorum. Bende sağlıklı yaşam için alternatif tıbbı araştırıyordum ve karşıma bioenerji çıktı. Baya araştırdım ve dikkatimi çekti bu yüzden bunun kursunu araştırdım. Ve bioenerji akademisini buldum. Kendilerine ulaştığımda Erol bey bana bu kursu herkesin alabileceğini ve gayet kolay bir kurs olduğunu söyledi fakat pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim olacağını söyledi. Başta ya anlamazsam ya aklımda tutamazsam gibi korkularım vardı ama içimi sürekli bir merak kemiriyordu ve eğitimi almaya karar verdim. Erol bey eğitimi hem kendi bilgisiyle hazırlamış hemde elektronik dökümanlarla desteklemiş gerçekten çok verimli geçti. Uzaktan (Online) eğitim almak isteyenlere tavsiye ederim rahatınızı bozmadan evinizde sizde birer şifacı olabilirsiniz.
  Bu arada erol beye teşekkürlerimi sunarım alanında gayet uzman birisi bu yüzden hazırladığı eğitimlerde dolu dolu geçiyor.
  Ben faydalandım umarım isteyip de şüphelerini bir kenara koymaya hazır olan kişilerde faydalanır.

 3. Ebrar Eken - Samsun - 30.01.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Ben bankacıyım işim gerçekten çok stresli olduğu için mide ağrım, boyun – bel ağrılarım, iştahsızlık, yorgunluğum vardı ve hayattan keyif alamıyordum. Doktora gittiğimde yazdığı ilaçlar ve kullandığım vitaminlerde de artık eskisi kadar fayda bulamayınca kendi sağlığımı nasıl daha iyi yaparım diye bir araştırmaya girdim bu sırada bioenerji akademisini gördüm ve Erol hocaya ulaştım. Aslında daha önce saygın televizyon kanallarında kendisini görmüştüm fakat ilk kez kendisiyle telefonda görüşme fırsatım oldu. Kendisine bioenerji eğitimi almak istediğimi söyledim bana pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim verdiklerini söyledi bende kabul ettim. Eğitim bittiğinden yaklaşık 1 saat sonra kendime yaptığımda enerjiyi hissettim ve içim güven, mutluluk ve huzurla doldu. Kendime 4 gün bioenerji uyguladıktan sonra ilk defa mide ağrımın geçtiğini farkettim, 6.günden itibaren diğer hastalıklarım geçtim hayatımda bir ilkti çünkü bu hastalıkların ömür boyu geçmiyeceğini düşünüyordum buda beni üzüyorum ama şuan kuş gibiyim neredeyse hiçbir hastalığım kalmadı. Ailem, sevdiğim insanlar ve iş arkadaşlarıma uyguladığımda onlarda benim gibi şifalandıkları için benden bioenerji yapmamı istemeye başladılar artık bioenerji yapmaktan boş vakit bile bulamıyorum. İnsanların mutluluklarına ortak olmakda ayrıca beni çok mutlu etti.
  Erol bey gerçekten çok muazzam birisiniz Allah razı olsun sizden insanlara hem fayda verip hemde fayda verecek birilerini yetiştiriyorsunuz.
  Herşey gönlünüzce olsun Erol hocam saygılarımla.

 4. Avukat Hilmi Güner - Adana - 09.07.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Yaşım 46 bu yaşıma kadar hep ilaçları kullanarak şekerim ve diğer hastalıklarımı kontrol altında tutmaya çalıştım bakın tedavi demiyorum kontrol altında tutmaya çalıştım diyorum. Bu da benim çanımı sıkıyordu. İlaçlarımı unuttuğumda asıl sorunlar başlıyordu. Bende gerçek şifalanma için araştırma yapmaya karar verdim ve karşıma Erol Konuk bey ve bioenerji akademisi çıktı. Eğitim verdiklerini gördüğümde iletişime geçtim. Erol bey pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim verdiklerini söyledi. Zihnim bana biri göstermeden birebir nasıl öğrenirim dedi fakat başka alternatifim olmadığı için denemek istedim. Galiba hayatımda verdiğim en doğru karadı. Erol beyin eğitimleri sade anlaşılır ve anlamadığım yeri üşenmeden tekrar tekrar anlatmasıyla gerçekten çok verimli oldu. Eğitim sonrasında sertifika ve kitabım geldi. 2 Hafta düzenli kendime bioenerji yaptığımda eskiden yiyemediğim şeyleri yemeye başladım, sırt ve bel ağrılarım geçti nerden bakarsanız bakın en az 6 – 7 yaş gençleştim. Komşu ve arkadaşlarımda denemek istedim onlardada aynı sonucu alabilecek miyim diye merak ediyordum ve çevremden teşekkürler ve hediyeler gelmeye başladığında onlarında mutluluğuna ortak oldum.
  Hocam keşke daha erken karşıma çıksaydınız size çok teşekkür ederim.

 5. Bahaddin İnan - Almanya - 14.09.2020 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Öncelikle herkese merhabalar ismim Bahaddin. Uzun zamandır sağlıklı yaşam için alternatif tıbla ilgili araştırma yapıyorum. Araştırmalarım sonucu bioenerjiyi keşfettim bana cazip gelen kısımları hiçbir yan etkisinin olmaması, uzaktanda uygulanabilir olması ve bütünsel şifa olup yani vücudu komple şifalandırmaya yönelik olması beni çok cezbetti. Bende araştırmaya koyuldum ve Erol konuk hocayı buldum. Kendisiyle iletişime geçtiğimde kursların uzaktan (online) olarak yapılacak demesi beni baya mutlu etti çünkü pandemide uçak biletlerinin fiyatlarının artması kalacak güvenilir yer bulunması gibi birçok konuda sıkıntı çekecektim. Bunun yerine evimden eğitimimi aldım. Ertesi gün önce ailem sonra kendim sonrada türkiyede yaşayan akrabalarıma uygulama yaptım. Daha ilk seantan sonra hepsinde ciddi şekilde değişmeler rahatlamalar oldu. Bu onlar için garip bir deneyimdi ama hemen benden arka arkaya seanslar almak istediler ve birçoğunun ağrı ve hastalıklarından kurtuldular. Şimdi neredeyse telefonum susmuyor.
  Bunların hepsi sizin sayenizde oldu Erol hocam teşekkür ederim.

 6. Veteriner Zeynep Doğan - Antalya - 01.02.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Son zamanlarda popüler olan alternatif tıbbı merak edip bir arayışa girdim.İnternette araştırma yaparken bioenerji akademisini buldum.Kendilerine ulaştığımda Erol beyle görüştüm. Erol bey pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim verdiğini dile getidi. Bende eğitime kaydoldum. Ve eğitimim bittiğinde sertifikam ve bioenerji kitabım geldi. İlk iş olarak kendim ve tanıdıklarım üzerinde denemeye başladım herkesten teşekkür ve hayır duası aldığımda gerçekten çok mutlu oldum. Ayrıca veterine olmam nedeniyle hayvanlardada yaralaranmalarda bioenerji uyguladığımda gözle görülebilir derecede hızlı şekilde yaralarının kapandığını gördüm. Bioenerjini limiti olmadığını ve herşekilde destek amaçlı kullanılabileceğini öğrendim. Kursa katılmak isteyen herkese tavsiye ederim. İyiki sizinle hayatım kesişti hocam.
  İlginiz, tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam.

 7. Nahit Güven - Sivas -19.01.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Erol hocayı tanıyıp uzaktan (online) bioenerji eğitimi alma kararı bana arkadaşımın eşinden görüp beğenmemden ötürü geldi. Kendiside erol hocamın öğrencilerindenmiş bana ve eşime bioenerji uygulaması yaptığında içime tarif edilemiyecek kadar mutluluk huzur geldi bel ve boyun ağrılarım tamamen daha ilk seansta geçti. Eşimde de uyku sorunları ve kaygı bozuklukları vardı o da aynı şekilde iyileşti. Bizim ilaç kullanmadan bu kadar sürede iyileşmemiz beni çok etkiledi. Bu yüzden bende bioenerji eğitimini kimden aldığını sordum ve beni Erol hocayla tanıştırdı. Erol beyle görüştüğümde eğitimleri uzaktan (online) olarak yapılacağını söyledi buda benim için avataj oldu pandemi nedeniyle yolculuk etmek riskli olduğu için. Eğitimi aldığımda ise hemen kendim ve eşim üzerinde denedik gayet başarılı sonuçlar aldık.Sonra sertifikam ve bioenerji kitabım elime ulaştı. Sevdiğimiz insanlar şifalansın diye onlara da haber verip uygulamalar yaptığımda bana olan uzaklığının öneminin olmadığı ve şifalanmaya niyet eden herkesin şifalandığını gördüm.Allah izin verirse yakın zamanda eşimede bu eğitimden aldırmayı istiyorum.
  Erol hocam sizlere teşekkür ederim herşey sizin vesilenizle ve bize verdiğiniz eğitimle oldu.

 8. Psikolog Elif Erdem - Konya - 25.10.2020 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Merhaba ben Psikolog Elif Erdem. Benim bioenerji ile tanışmam danışanlarıma daha fazla nasıl yardım ederim düşüncesiyle araştırma yaparken karşıma çıktı. Bioenerjinin yan etkisin olmaması ve vücutta oluşan negatif enerjinin insanı depresyona soktuğu ruh sağlığını bozduğu hatta kanser gibi hastalıklara bile sürüklediğini öğrendim. Bende danışanarıma bioenerjiden detek alarak yardım etmeye karar verdim. Ve internette araştırma yaparken Erol beyi gördüm. Erol beye ulaştığımda eğitimleri herkesin alabileceğini söylemesi beni çok mutlu etti. Ve pandemi nedeniyle eğitimlerin uzaktan (online) olmasıda benim çok hoşuma gitti. Eğitimim bitince sertifikam ve bioenerji kitabım geldi. Danışanlarıma uyguladığımda ise 2-3 yıllık vesvese, kaygı bozukluğu yaşayan danışanlarım yaklaşık 5 bioenerji seansından sonra bir şey kalmaması hem onları şaşırttı hemde beni şaşırttı. Burdan şunu anladım enerji bedenimiz ve auramıza ilaçlardan daha kısa sürede tedavi edebilme yolumuz evrensel enerji olan bioenerjiden destek alıp vücudumuzu negatif enerjiden arındırıp pozitif enerjiyi arttırmak olduğunu anladım.
  Erol hocam çok teşekkür ederim sizin sayenizde danışanlarıma daha faydalı ve daha kısa sürede sorunlarını çözmede başarıya ulaştım.
  Aldığım her duaya ortaksınız hocam Allah razı olsun sizden, Rabbimede ne kadar şükretsem azdır sizi karşıma çıkardığı için.

 9. Ayşe Yılmaz - İzmir - 04.06.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Merhaba, 40 yaşıma kadar çocuklarım çok hastalanıyordu. Ömrümün yarısı hastahanede acilde çocuklarımla geçti. Bu hem beni hem eşimi gerçekten çok yormuştu. Bu yüzden araştırmalara girdim. Ve internette Erol konuk beye rastladım. Bioenerji akademisinde eğitim verdiğini öğrendim. Ve eğitim almaya karar verdim. Erol beye ulaştığımda eğitimlerin uzaktan (online) olduğunu söyledi. Biraz umudum kırılsada çocuklarım için denemeye karar verdim. Erol hocam eğitim verirken yapmış olduğu hazırlıklarla çekincelerimin boş olduğunu anladım. Eğitimim bittiğinde sertifikam ve eğitim kitabım elime geçti. İlk olarak hemen çocuklarıma yapmaya başladım. Yaklaşık bir buçuk ay sonra mucize oldu adeta haftada 1 -2 defa gittiğim acil servis yerine şuan mutlu yuvamızda korkudan dondurma bile veremediğim çocuklarıma dondurma dayandıramıyorum.
  Bu aslında sizin başarınız hocam. İyi ki hayatıma girip ışık oldunuz hocam.
  Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 10. Elektrik Elektronik Mühendisi Hüseyin Güllü - Ankara - 12.05.2021 dedi ki:

  Uzaktan (Online) bioenerji eğitimi

  Yorumuma öncelikle Erol Konuk hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bende uyku sorunları, bel ağrıları, halsizlik gibi rahatsızlıklar vardı.
  Her yolu denedim fakat hiçbirşey tam faydalı gelmedi. Sonra alternatif tıbbı denemeye karar verdim. Ve sonunda internette araştırma yaparken bioenerji akademisi yani Erol hocamla tanıştım. Daha ilk seanstan itibaren bendeki değişimleri çevremdeki insanlar bile şaşırarak fark ettiler. Bende bu muazzam deneyimi yaşadıktan sonra Erol hocamın aynı zamanda bioenerji eğitimi verdiğini de öğrendim. Fakat pandemide ankaradan istanbula gidip eğitim almak için hem zamanım olmuyordu. Hemde pandemi nedeniyle gidip gelmede sorun yaşayacaktım. Erol hocamla bu durumu konuştum kendileride zaten pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim vereceklerini söylediler. İlk başta tereddüt etsemde yaşadığım deneyimlere güvenerek kabul ettim. Eğitimde sanki yüz yüze anlatılıyor gibi Erol hocam herşeyi en ince ayrıntısına kadar hem teorik hem de pratik olarak anlattı. Eğitim verilirken zaten herşeyi hazırlamışlar bana düşen kahvemi alıp izleyip egzersizleri yapmak kaldı. Eğitimin ardından sertifika ve eğitimde gördüklerimizin daha detaylı kitapçığı geldi. Bu kadar emek ve değer verip her şeyi hazırlayıp gönderdiler. Hemen ertesi gün eş, dost, akraba çevremde kime yaptıysam enerjiyi hissettiler içleri huzur ve mutlulukla doldu. Kimisinin bel kimisinin boyun ağrısının geçmesine kimisinin uyku sorununa bioenerji uyguladığımda herkeste rahatlama hastalıklarında azalma oldu hatta 3 yıllık migren hastası olan komşuma yaptığımda ilaçlar bile geçirmiyordu ağrılarımı ama sen ne yaptıysan geçti Allah senden razı olsun demesi zaten her şeyin özetidir. Erol hocam iyiki varsınız ve Rabbim iyi ki sizi karşıma çıkardı.

 11. Mimar Nazlı Şengül - Sakarya - 20.05.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Uzun zamandır çakralar meditasyon ve yogayla ilgileniyordum ve sonunda bioenerjiyi duydum. Enerji tıbbını öğrenmek istedim ve araştrımalarım beni bioenerji akademi ile tanışmamı sağladı. Kendilerine ulaştığımda ise Erol hocayla tanıştım kendileri pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim verdiklerini söyledi. Hemen kabul edip kursa katıldım. Kurs bittiğinde sertifikam ve bioenerji kitabım elime geçti. Sonra arkadaşlarıma faydam olsun diye onlardada denemek istedim onlarda nerji ile deneyimleri ve hastalıklarının azalması bir kısmının hastalıklarının geçmesi üzerine iyiki bu kursu aldım dedim kendime.
  Hocam size çok teşekkür ederim insanları mucizelerle tanıştırıyorsunuz.
  Yolunuz açık olsun hocam.

 12. Sadık Deveci - Mersin - 25.06.2020 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Ben adanada memurum.Çevremde ki kişilerin bioenerji ile bir çok hastalığının geçtiğini gördüm ve bende kursunu almak istedim. Uzun araştırmalarım ve birçok kişinin tavsiyesi üzerine bioenerji akademisini keşfettim. Aradığımda erol beyle konuştum ve bana pandemi nedeniyle uzaktan(online) eğitim verdiklerini söyledi. Bende kabul edip eğitimlere katıldım eğitimlerin bu kadar kolay ve akıcı olması doğrusu beni çok şaşırttı. Eğitimden sonra sertifika ve bioenerji kitabım geldi. Ertesi gün ailem ve tanıdıklarıma uygulama yapmaya başladım. Daha ilk seanstan itibaren uygulama yaptığım kişelerin mutlulukları yükseldi iç denge ve huzurları arttı. Uygulama yaptığım herkesten çok olumlu haberler aldım. Erol hocam size çok teşekkür ederim herşey sizin vesilenizle oldu. Eğitim almayı isteyen arkadaşlara tavsiyemdir gönül rahatlığıyla zaman kaybetmeden hemen kurslara yazılın ve mucizelerle tanışın.

 13. Zeynep Özden - İstanbul - 04.09.2020 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Öncelikle herkese selamlar adım zeynep. Güzellik merkezi sahibiyim merkezimizde hem kuaför hem manikür hemde masaj hizmeti vermekteyiz. Kendimi dahada geliştirip müşterilerime dahada nasıl kaliteli ve daha iyi bir hizmet sunabileceğimi araştırırken bioenerji akademisine denk geldim. Aradığımda Erol beyle konuştum ve bioenerji eğitimi almak istediğimi söyledim ve ne tür şeyler gerekli olduğunu sordum. Erol hocam bana hiçbir şartın gerekmediğini yanlızca istemenin gerekli olduğunu söyledi buda beni cesaretlendirdi ve eğitimi almaya karar verdim. Eğitimin uzaktan (online) eğitim olacağını söyledi Erol hocam bende kabul ettim. Aslında benimde işime geldi yol yorgunluğu otel masrafı ödemek yerine kendi evimde şifacı oldum. Sonra elime sertifikam ve bioenerjinin detaylı anlatıldığı bioenerji kitabım geldi. Sonrasın da ailem,tanıdıklarım ve müşterilerime bioenerji uyguladığımda masaj yaptırırken bile bu kadar rahatlamadıklarını hatta sırf boyun ve bel ağrıları için masaj yaptıranlar artık bioenerji yaptırmak için gelmeye başladılar.Bioenerji yaptırdıklarında ise mide ağrıları baş ağrıları gibi birçok rahatsızlıklarınında geçtiğini belirttiler buda beni çok sevindirdi.
  Durumumdan çok memnunum müşterilerimde aldıkları hizmetten çok memnunlar.
  Erol hocam Allah ilminizi, öğrencilerinizi ve ömrünüzü arttırsın.
  Herşey için teşekkür ederim hocam.

 14. Barış Efe Kurt - Fransa - 19.02.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Benim Erol hocamla tanışmam eşime uzaktan seans aldırmamdan ötürü oldu. Eşimde bel fıtığı, midesinde reflü, depresyon, eklem ağrıları vardı ve yürüyemiyordu. Araştırmalarım neticesinde Erol hocaya ulaştım ve eşime uzaktan seans aldırdım. Eşimdeki birçok hastalık geçti hatta yürümeye bile başladığında çok sevindim ve bende bioenerjiyi öğrenmek istedim. Erol bey pandemi nedeniyle uzaktan (online)eğitim verdiğini söyledi. Benim içinde uzaktan olması avantajlı oldu açıkcası çünkü hem yol parası hem kalacak yer otel parası bide pandemi de ulaşım sıkıntısı çekmek yerine fransada evimde gayet rahat bir şekilde eğitimimi aldım. Eşime, çocuklarıma , aileme başka insanlara ve türkiyedeki yakınlarıma uzaktan seans yapmaya başladım. Evet yanlış duymadınız fransada yaşıyorum ve türkiyedeki tanıdıklarıma bile bioenerji seansı yaparak birçoğunu hastalıklarının geçmesine vesile oldum. Erol hocamın çok faydası oldu zaten kendisini tanısanız çok pozitif ve karşısındaki kişiye değer veren ve işini ciddiyetle yapan profesyonel birisi. Sizinle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum Erol hocam.

 15. Tuğçe Karagöz - Çanakkale - 07.01.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Herkese merhabalar ben çanakkaleden Tuğçe Karagöz. Benim serüvenim akrabamın Erol beyden bioenerji eğitimi almasıyla başladı. Banda seans yaptı ve ben yaşadıklarımı görünce benimde bu kursa gitmem gerektiğini anladım. Erol beye ulaştığımda pandemi nedeniyle uzaktan (online) eğitim verdiğini söyledi ve kabul ettim. Kursum sabah başladı ve 16.30 – 17.00 a yakın bitti. 18.00 gibi aileme ve kendime yaptığımda hem enerjiyi hissediyoruz hem de mutluluk huzur sakinlik hissettik. Sonrasında sertifikam ve eğitim kitabım geldi. Sonrasında komşularımda ve yakınlarıma yaptığımda ağrıları azalanlar oldu bazılarının hastalıklarının tamamen geçtiğini gördüm. Ve bunu hobi olarak yapıyordum bir nevi ama artık meslek haline getirdiğimde evime destek olarak bir bütçe oluştu ve ekonomik durumumuz daha da düzeldi.
  İyi ki vesilelerle karşıma çıktınız Erol bey Allah sizden razı olsun.

 16. Eczacı Metin Kaya - Bursa - 20.02.2021 dedi ki:

  Uzaktan (online) bioenerji eğitimi

  Adım metin ve eczacıyım. Bu son dönemde çıkan korona virüs hastalığı için her çeşit vitamin ve ilaç sattım. Fakat bunların bünyeden bünyeye göre yan etki yapabildiklerini biliyorum. Ailemin bağışıklık sistemini güçlendirip yan etkisi olmayan bir destek tedavi yöntemi araştırmaya başladım. Ve karşıma bioenerji çıktı. Vakit kaybetmeden eğitim veren yerleri araştırdığımda bioenerji akademisi çıktı karşıma. Kendilerine ulaştığımda Erol beyle tanıştım ve eğitim almak istediğimi söyledim kendileri pandemi nedeniyle uzaktan (online) olarak eğitim verdiklerini söyledi. Eğitimi almayı çok istediğim için mecbur kabul ettim. Eğitime başladığımızda Erol bey gayet sade ve anlaşılır dersleri ve tecrübeleriyle aklımdan geçenleri daha sormadan onları bile anlattı. İşinde uzman olduğu burdan belli zaten. Artık hergün kendi aileme, torunlarıma ve tanıdklarıma yapmaktayım. Uygulama yaptığım herkesten çok güzel geri dönüşler almaktayım buda beni çok mutlu etmekte. Erol bey sizin sayenizde oldu çok teşekkür ederim.
  Çok başarılı bir eğitmensiniz Erol bey yolunuz açık olsun.

 17. Dr. Derman Yiğit dedi ki:

  Merhabalar, ben nöroloji doktoru Derman Yiğit. Bioenerji ile ilgili çalışmaları ve bioenerjinin insan sağlığı üzerindeki çalışmalarını uzun süre araştırdım. En iyi bioenerji eğitim seminerini veren Erol KONUK hocamı 3 ay önce buldum ve Bursa’da eğitim seminerine katıldım. Bioenerji uygulamasının bu eğitimle yapılabildiğini öğrendim. Eğitim seminerinden sonra birçok rahatsızlığı olan kişilere seanslar yapmaya başladım.

  Seanslarda sağlanan başarılara hala şaşırıyorum ama o kadar güzel sonuçlar alıyorum ki. Özellikle gerilim tipi baş ağrısı, göğüs ağrısı, gastrit, reflü, epilepsi migren eklem ve kas hastalıklıları müthiş sonuç veriyor. İlaçlarla 3 ayda alabileceğim yanıtları 3 günde ve ilaçsız alabilmek gerçekten bir mucize. Size bir kaç vakamı bildirmek isterim. Skolyozu (omurga eğrisi) olan vardı. Omuzları biri aşağıdaydı seans sonunda dik durması beni hala şaşırtıyor. Felçli bir vakada 3 kişi yardımıyla sedyeye zor yatırıldı. Seansların sonunda baston ve eşi yardımıyla yürüyebiliyor. Epilepsi sıklığı da azaldı. Anne-Babası ayrılan ve içine kapanık olan 5 yaşında bir çocuk sürekli ağrıları dolayısıyla doktora götürülüp herhangi bir sorun bulanamıyormuş. Çocuğun çakraları o kadar kapalıydı ki. Annesi psikiyatrik ilaçlar başlayacaktı çocuk dışarda bile oynamıyor konuşmak istemiyormuş. Daha ilk seansta çocuk dışarı çıktı zıplıyor, taklalar atıyor. Anne seni çooook seviyorum diye bağırıyor. Annesi çok şaşırdı. Kızı çok sessizmiş normalde. Şu anda tüm ağrıları geçti (boğaz, karın, diz, baş, göz ) ve psikiyatrik ilaçları başlamasına gerek kalmadı. Ve daha bir suru vaka Hastalıkların tedavi sürecinde tıbbi ve alternatif (biyoenerji)tedavinin uygun zamanda uygun hastalara yapılması taraftarıyım. Eğer bir hastalıkla ilaç kullanmadan başa çıkabiliyorsak ilaç başlanmamalı. Bioenerjik tedavi yetersiz kaldığında ilaç tedavisi devreye girmeli diye düşünüyorum. Bioenerji ile ilgili bana eğitim veren Erol Hocama sonsuz teşekkürlerimi ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 18. Çiğdem Aygüneş dedi ki:

  Merhabalar,

  Uzun yıllar Kişisel Gelişim kitapları yayınlayan bir yayınevinde çalışıyor olmamın verdiği bilgi birikimiyle birlikte, psikoloji ve enerji alanında yapılmış birçok çalışmayı takip ediyordum. Bu araştırmalarım sırasında bioenerji ile tanıştım ve ilgimi çeken bu konu ile ilgili de birçok kişi ile görüştüm. Bunlar arasında beni en çok aydınlatan ve konunun özüne girmemi sağlayan Sayın Bioenerji Uzmanı Erol Konuk Hocam’la tanıştım.

  Kendimi ve insanları tanıyabilmek ve yardımcı olabilmek adına daha önce eğitimini aldığım Kuantum Yaşam Koçluğu ve Masaj eğitimleri ile birlikte Bioenerji Eğitimi ile de harmanlayıp kişisel gelişim yolculuğuma devam ediyorum. Sayın Erol Hocam’dan Nisan 2012 yılında aldığım sertifikalı Bioenerji Eğitimi ile de hayata ve insanlara bakış açım çok daha farklı ve özgür bir boyut kazandı. Bioenerji Eğitimi süresi boyunca negatif ve pozitif enerjinin insan hayatındaki müthiş etkilerinin farkına vardıkça ve bioenerjinin insan ruhu ve bedeni üzerindeki olumlu etkilerini gözlemledikçe bu işin ustasından aldığım eğitimden çok memnun olduğumun farkına vardım. Hala devam etmekte olduğum seanslarla bir çok fıtık hastasını ve tümör dahil birçok hastalığa bioenerji seansları uygulayarak olumlu sonuçlar alıyorum. Bunun verdiği mutluluk paha biçilmez. İyi ki bioenerji ve Erol Hoca ile tanışmışım ve hayallerimi gerçekleştirebiliyorum. İçinde insan sevgisi ve onlara gönülden yardım etme isteği olan herkese tavsiye ediyorum. Yeter ki isteyin ve harekete geçin, tüm kapılar size sonuna kadar açılacaktır.

  Unutmayın;

  Hiç bir hastalık yoktur ki şifası olmasın,

  İmkansız,sadece bizim imkansız olduğunu düşündüklerimizdir….

  Teşekkürler Erol Hocam…

 19. Metin Dora dedi ki:

  Merhaba,

  Ben Metin Bora 10-11 Kasim 2012 tarihleri arasinda bioenerji kursunu tamamlayan ve sertifikasini alan EROL KONUK Hocanin ogrencilerindenim. Bioenerji Eğitimi ni bitireli bu gunku tarih itibari ile 9 ay gecti. Bioenerji eğitimini bitirdigim tarihten su ana kadar gecen sure icinde bioenerji uyguladığım rahatsızlıkları yazacak olursam
  1.73 yasindaki kadinin kirik kemiklerin ust uste oturarak kaynamasi
  2.Ayni kisinin 3 yıldır belindeki kireçlenmeden dolayı kafasını yastığa bile koyamamış olması ve bu problemin 20 dakikalık bir seans sonrasında yatabilmesi
  3.80 yaşındaki bir beyin, dizlerindeki ve belindeki kireçlenmeden dolayı her gün dispansere giderek iğne olarak acısını dindirme problemine dizlerine ve beline yaptığım uygulama neticesinde ağrıları çeken kendisi olduğu halde çok şaşkın bakışları ile kelimenin tam anlamı ile soka girmesi ve hislerini tarif edecek kelimeleri bulmaktaki zorlanması (beni mutlu etti)
  4.yillardir bel fitigindan muzdarip bir kisinin cok kisa ama cok kisa bir zamanda tum agrilarindan kurtulmasi
  5.bir cenaze evinde bas sagligina gelen bel fitigi rahatsizligi ceken kisiyi ayakta 5 dakikalik bir zamanda bel fitigindan kurtarma ve ayni evde bulunan 30 yildir cene ve basin kontrol disi sallanmasinin 20 dakikalik bir seans sonucu yuzde seksen azalmasi
  6.uzun suredir sabahlari kaltiginda oksuruk kirizlerine giren 10 yasindaki bir cocugu tek seansta iyilestirme ve horlama problemini ortadan kaldirma
  7.6 aydır karin ağrısı çeken arkadaşımı tek seansta bu probleminden kurtarma

  Ve tüm yaptığım uygulamaları buraya yazamayacağım için son yaptığım bir kaç tanesinden de bahsetmek isterim.

  Bir bayanın toplar damar tıkanıklığı ve iç varis probleminden dolayı günde 3 veya 4 adet ağrı kesici alıyor olması ve evden pek dışarıya çıkamıyor olması ….. Bioenerji seanslarından sonra çok iyi su anda hiç bir ağrı kesici kullanmıyor ve dilediği yere gidebiliyor.
  Diğer bir danışanımın problemleri ise denge kaybı, kendi çantasını bile taşıyamama, diz kapağı kireçlenmesi, omurlarda kireçlenme ve kamburluk

  Bu yukarıda yazdıklarım tamamı ile şahsıma ait olup yukarıda bahis olan kisiler ile gerektiğinde bağlantı kurulabilir.

  Erol Konuk Hocama yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Daha nicelerine bioenerji kursu sayesinde bioenerji uyguladım ve de şu anda hala bioenerji uygulamaya devam ediyorum.

 20. Mustafa Bahadır dedi ki:

  Ben uzun yıllar Milli Eğitim de biyoloji ve fizik öğretmeni olarak çalıştım halen çalışmaya devam etmekteyim. Biyoloji ve fizik dersleri veren bir öğretmen olarak insan vücudunun yaratılışı, harika işleyişi ve kainatta görülen düzen ve intizam ve insicam her zaman benim için düşünülmesi, tefekkür edilmesi vazgeçilmez bir araştırma konusu olmuştu. Bu halet i ruhiyyem artarak devam etmekte iken çevremdeki akrabalarımın komşularımın ve okullarda ki birçok öğrencinin yanlış beslenme ve olumsuz düşünce, bazılarının fiziksel bazılarınında düşünce olarak hasta olmaları beni çok alakadar etmeye başladı. Anatomi okuyan bir öğretmen olarak bu insanların rahatlamaları hususunda çok öncelerden çalışmalara, alternatif tıbbın konularını araştırmaya başladım.

  Biyoloji öğretmeni olmam itibariyle bitkisel tedavi metodlarında yoğunlaşarak ‘TIBB I NEBEVİ ve KADİM’ tıp kitaplarını incelemeye gayret ederek kendi çapımda belirli bir mesafe kat edebildim. Mesela akraba ve yakın çevrem ve ilgili öğrencilerim üzerinde denenmiş ve çok iyi sonuçları alınmış ( alerji tedavi husun da belki tıbbi ilaca hiç gerek duymayan ve ciddi rahatlayan ) bir bitkisel destek formülünü geliştirmek Allah’ın lütfuyla nasip oldu. Daha sonra E.F.T. NLP, REFLEKSOLOJİ BİLİMİ, KUANTUM DÜŞÜNCE , REİKİ ve bunlar gibi enerji çalışmalarına yöneldim. EFT ile yakın akrabalarıma uygulama yapılarak panik atak hususunda ciddi rahatlama sağlandı.

  Daha sonra çok farklı bir enerji bilimi olarak kabul ettiğim BİOENERJİ hususuna yöneldim. Bu konu çok daha etkili olduğundan dolayı incelemeye ve ilgili konuda birçok kitap okumaya başladım. Belirli bir mesafe kat ettim. Bunu insanlar üzerinde uygulamaya başladığımda şaşırtıcı müspet sonuçlar alındığını gördüm. Sonra SARKAÇ konusunda ve RADYOSTEZİ konularında incelemeler yaparak sarkaç kullanımını öğrendim. Sarkaçlarla çakralara bakarak sahip oldukları enerji türünü tespit etmeye başladım. Ellerimle babama, anneme, yakınlarıma enerji yükleyerek sarkaçla tıkanmış kanallarının açılmasını tespit etmeye başladım. Sonra bu insanların rahatlaması beni bioenerji konusunda uzman, bilinen ve tanınan EHL İ KEMAL bir ustayı araştırmaya yöneltti. Bunun sonucunda mezkur vasıflarda olduğunu kabul ettiğim Bioenerji Uzmanı EROL KONUK ‘ u seçerek aniden Ankara’ ki bioenerji eğitimi seminerlerine katılma kararı aldım. Değerli hocamdan bioenerji uygulama metod derslerini aldım. Önceki araştırmalarımla beraber Erol Konuk hocamdan aldığım bioenerji uygulama metot derslerini sentezleme fırsatı buldum. Ankara’da ki seminer çalışmalarımı bitirerek halen görev yaptığım memleketim olan Kilis ‘ e döndüm. Bioenerji Uzmanı Erol Konuk’ tan aldığım bilgilerle pekiştirdiğim bioenerjiyi, önce yakın çevremde hemen her gün uygulamaya başladım. Bioenerji uygulama esnasında gördüğüm fiziksel değişimler ve vücuttaki tepkiler beni çok etkiledi. Danışanlarımın çoğunda müsbet sonuçlar alındı. Daha sonra uzaktan bioenerji uygulamalarım başladı. Bir seans sonucunda uzaktaki bir akrabamın şekerinde 100 derece civarında düşüş belirlendi. Samsunda bulunan bayan bir yeğenim sırt ve kol ağrılarından tamamen kurtularak rahatladı. Sonra bel kayması ve kalça çıkıklarının düzeltilmesi, kısa bacakların eşitlenmesi konusunda da çalışmaya başladım. Öğretmen olmam itibariyle öğrencilerimde ki kalça çıkıklığı ve bacak kısalığı tespit edilerek bioenerji uygulaması yapıldı. Bu çalışmamı doktora teşhis ettirerek sonra bioenerji uygulayarak tekrar doktora göndererek test şeklinde devam ettirdim. Doktorun şaşkınlığı, bioenerji uygulanan insanların sevinci bizleri mutlu etti. Bütün bu hususların ortaya çıkmasını sağlayan bioenerji uzmanı EROL KONUK hocam oldu. Kendisine sonsuz şükranlarımı sunarım.

  ‘SEBEP OLAN İŞLEYEN GİBİDİR’ hadis i şerif in sırrıyla bana gelen bütün duaların tamamı EROL KONUK hocama da gelmekte olduğuna inanıyorum. Çünkü Kuantum Fiziğinde parça ile bütün aynı özelliklere sahiptir. Çünkü manevi şeylerde inkısam-bölünme, azalma olmaz. Bu nurlu, ışıklı, aydınlık yolda bana yardımcı olan Erol Konuk hocama binlerce teşekkürler. Baki selamlar aziz hocam.

 21. Gülay Kaya dedi ki:

  Merhabalar,

  Ben Gülay, hepinizi sevgiyle selamlıyorum. 3 Ocak 2013 tarihinde güne ani bir boyun tutulmasıyla uyandım. Önce basit bir tutulma sandım. Mahalledeki aile hekimine gittim. Hemen kas gevşetici ve merhem yazdı, aldım ve kullandım. 3 gün sonra sabaha karşı çok şiddetli bir ağrıyla, sağ kolum kopacakmış gibi bir acı, üç orta parmaklarımda his yokken acıdan baygınlık geçirdim. Eşim hemen en yakın hastaneye acile götürdü. Hafta sonu olduğu için iğne yaptılar. Ertesi gün MR çektirmemi söyleyip gönderdiler. Ağrı ve acıda hiçbir azalma yoktu. Kolumda kürek kemiğimle beraber kopacak gibi bir ağrı devam ediyordu. Ertesi gün Kuşadası’nda özel bir hastaneye gittik. MR sonuçlarından sonra doktor derhal ameliyat olmamı yoksa felç olabileceğimi söyledi. Yine iğne ve kas gevşetici verdiler fakat hiçbiri etki etmedi. Üç gün sonra İzmir’deki özel bir hastanede başka bir doktora gittik. Hemen yatıralım, ameliyat şart yoksa daha kötü sonuç olabilir dedi. Ameliyat olmak istemiyordum çünkü tek rahatsızlığım kolum değildi. İki yıldır uyku sorunu, uzun bir süredir huzursuz bacak sendromu ve bir bacağımda kasılmadan dolayı ara sıra topallama sorunu vardı. İnternette araştırmaya başladığımda karşıma bioenerji çıktı. Ve Erol Konuk beyden bioenerji seansı alan kişilerin yazılarını ve bioenerjinin faydalarını okudum. Eşim bu tarz şeylere pek inanmıyor. Erol beyin bulunduğu şehirleri görünce beni götürmeyeceğini düşünmüştüm. Daha sonra İzmir’de yaşayan kızıma ulaştım araştırmasını istedim. Erol beyin bir sonraki hafta İzmir’de olacağını öğrenmiş ve benim için randevu almış hemen. Erol Bey ile seanslara başladık. İlk 3 gün ağrı tam olarak gitmese de sürekli bir değişim oluyordu. 4. Gün sanki birisi kolumdan çekip yerine oturtmuş gibi hissettim. 5. gün de aynı şeyi hissettim ve ağrılarım tamamen bitmişti. Aynı hafta sonu Erol bey bioenerji semineri olduğunu ve katılmak isteyip istemediğimi sordu. Çok istediğimi fakat yapabileceğimden emin olamadığımı söyledim. Erol bey en azından kendi aileme yapabileceğimi söyledi.Çocuklarımla konuştum ve beni desteklediklerini söylediler. Ben de bioenerji eğitim seminerine katılmaya karar verdim. Otobüste kendi kendime gülerek eve döndüğümü hiçbir zaman unutamam. Kendimi yeniden dünyaya gelmiş gibi sorunsuz hissediyordum. Eşim inanmadığı için habersiz katıldım bioenerji seminerine. Bioenerji eğitim başladı ve çok güzel arkadaşlarla tanıştım. Benim için çok güzel ve başarılı bir eğitim oldu. Sertifikamı aldım ve Aydın’a döndüm. Eşime bioenerji sertifikamı gösterdim ve şok oldu. İlk seansım tabi ki eşime oldu. 30 yıldır astım bronşiti var ve belinde bacağına doğru devam eden ağrılar ve kasılmalar oluyordu. 7 bioenerji seansı yaptım şimdi en ufak bir sıkıntısı yok. İlk seansta hissettiklerinden sonra o da inanmaya başladı.

  Daha sonra yakın bir aile dostumuzun 4,5 yaşındaki oğlu için doktorlar kulak zarında çökme var ameliyat olması gerekir demişler. Benim bir faydamın olup olmayacağını sordular. 3 seans yaptıktan sonra tekrar doktora gittiklerinde ilaca ve ameliyata gerek olmadığını söylemişler. Şu anda gayet iyi durumda.

  50 yaşlarında bir komşumuz yardım istedi. Psikolojisi bozulmuş. Ne evini, ne eşini, ne de çocuklarını gözü görmediğini, öleceğini düşündüğü için çocuklarına vasiyetini bile verdiğini söylemişti. İlk 4 seans katıla katıla ağladı. Çok güzel kokular duyduğunu ve çok güzel şeyler gördüğünü söyledi. 3. ve 4. Seanstan sonra hayatına bakışının değiştiğini söyledi. 5. Seansta ise kahkahalarla gülmeye başladı. Hayatında bu kadar gülmediğini ve ömrü boyunca bana duacı olacağını söyledi. Önceleri zoraki selam verirken herkese şimdi herkesle kaynaştı ve çok mutlu.

  5 yıldır vertigo rahatsızlığı bulunan başka bir arkadaşıma 3 seans uyguladım. İlk seanstan sonra pikniğe gitmişler. İp atlamış. Kayınvalidesi şok olduğunu söylemiş. Hasta olduğu için rapor aldığından dolayı işten çıkarılmış. 3.seanstan sonra 3 senedir ilk defa pazara çıktığını söyledi.
  Bel fıtığından rahatsız olan bir arkadaşım doktor ameliyat olman gerekiyor dediğini için hastaneye yatma işlemlerini bile başlatmış. Daha sonra eşimle konuşmak istiyorum diyerek hastaneden ayrılmış ve bana geldi. 5 seans uyguladım. Halen devam etmekteyim. Her seanstan sonra çok güzel şeyler gördüğünü söylüyor. Psikolojisinin de düzeldiğini söyledi. Enerjiyi fazlasıyla hissettiğini, üzerinden bir şeylerin çıkıp gittiğini hissettiğini söyledi. Artık çok daha rahat yürüyebiliyor.

  Başka bir arkadaşımızın 8 yaşındaki çocuğunun ayakları tutmuyor. Babası ayağını ısırdığında hiçbir şey hissetmiyormuş. Ben seans yaparken ayaklarını gıdıkladığımı söyledi. Ayaklarını kaldırmasını istediğimde yavaş yavaş kaldırabiliyor artık.

  Ben boyun fıtığı sebebiyle bioenerjiyle tanıştığım için çok memnunum. Kendime, çocuklarıma ve çevremdekilere yapıyorum. 50 yaşındayım ve keşke daha önce böyle bir bilgim olsaydı diyorum. Yine de hiçbir şey için geç olmadığını düşünüyorum. Hayatıma bakışım değişti. Bioenerji gerçekten mucize gibi bir şey. Erol Konuk hocama ve eşine ömrüm boyunca duacı olacağım. Herkesin biyoenerji eğitimi almasını tavsiye ederim.

  Hocam Erol Konuk beye sonsuz sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.

 22. Ali Maden dedi ki:

  Merhabalar,

  Erol hocamın 2011 Mayıs ayındaki bioenerji kursuna katıldım. İki gün süren kurstan sonra bioenerji seansları uygulamaya başlayınca inanılmaz sonuçlar görmeye başladım. Fıtıkları geçenler, karaciğer değerleri düzelenler, şekeri düşenler, kistleri kaybalonlar gibi bir çok sonuçlar aldık. Seanslar sırasında ağlayanları, gülenleri, irkilme yaşayanları, rüya görenleri gördük.
  Kurstan sonra hayatımda büyük değişiklikler oldu. Şu an bir iş yerinin ortağıyım ve aldığım bioenerji eğitimi sayesinde yaşamımda olağan üstü güzellikleri yaşamaya başladım. Herkesin bu kursa katılmasını tavsiye ederken Erol hocama çok çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

 23. hüseyin bahçeci dedi ki:

  Herkese sonsuz saygı ve sevgilerle merhaba demek istiyorum.Ben Hüseyin BAHÇECİ, jandarma albayım, kasım 2012 yılında da Erol KONUK hocamdan bioenerji şifa enerjisi kursunu aldım. müterakiben bu şifa enerjisine uyarlandım. Şifacılık konusunda insanlıga hizmet etme arzusu içimde hep artarak devam etti, HOCAMIN da söyledigi gibi bioenerji dahaüst boyuta aıt bır enerjidir. Kurs sonrası kendimde birçok degişiklikler oldu.Öncelikle kendimde birgüven oluştu.şifa enerjim arttı ve bunu rahatlıkla hisseder oldum.Uygulama yaptıgım herkes şifa enerjisinden olumlu etkilendiklerini ve hisseddiklerini ifade ettiler. Mesleğim geregi fazla uygulama yapamıyorum, ancak zamanla uygulama yaptıkca ,bu alanda dahada ileri gidecegimi biliyor ve inanıyorum.Malumunuz istekli oldukca ve uygulama yaptıkca gelişme saglanır.
  Boyun fıtıgı olan bir dostum tek seansla rahatladı.Panik atak olan yakınım tek uygulamayla krizini atlattı.83 yaşında akcigerlerinde su olan bir yakınım iki uygulamayla oldukca rahatladı. Henuz amatörce yaptıgım uygulamalar nedeniyle kesin olarak şu sonucu aldım diyemiyorum, Erol hocamdan aldıgım uyumlamanın şifa konusunda(hem ruhsal,zihinsel hemde fiziksel manada)çok mükemmel seviyede oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim.Erol KONUK beyefendiye bana sundugu bilgiden dolayı teşekkurlerimi iletirken; cana yakınlıgı, alçakgönüllülügü,kibir ve gururdan uzak oluşu,dürüst bir kişiligi nedenleriyle kendileri hakkında övgülerimi ifade etmeyi görev kabul ediyorum.Gerek şifa alma gerekse şifacı olma konusunda arayış içinde olanlara Erol KONUK hocamı şiddetle tavsiye ederim.Ögrencisi oldugumdan dolayı kendimi şanslı addediyorum.Hocama çalışmalarında başarılar,sizlere de şifalı ve aydınlık günler dilegiyle…

 24. SONNUR GÜNAYDIN ASAN dedi ki:

  Erol hocamızın bioenerji kursuna 2013 yılının temmuz ayında katıldım.Kursun ardından başta ailem olmak üzere pek çok kişiye bioenerji uyguladım.İnanılmaz sonuçlar aldım.Özellikle stres kaynaklı ağrıların beş dakikalık kalabalık ortamda yaptığım seanslarda bile yok olduğunu gördüm.çok hayır duaları aldım .Erol beye saygılarımla….iyi ki varsınız.

 25. Yücel KOCAKIR dedi ki:

  Başta Erol KONUK hocam olmak üzere bütün ekibine selam ve saygılarımı sunuyorum.

  26-27 Ekim 2013 Ankara seminerine katıldım. Seminer süresince bizlere yoğun olarak bilgi aktarmaya çalıştığı ve halen çoğu insanlar için yabancı olan BİOENERJİ ‘nin insanlık adına daha faydalı olabilmesi için ve yaygınlaşabilmesi için çabalarından dolayı Erol KONUK hocam’a teşekkür ederim.

  Şu an yakın çevreme uygulamaya çalışıyorum. Olumlu yansımalar alıyorum. Allah’ın izni ile insanlara bir zerre kadar faydam olabilirse çok mutlu olacağım.

  Başarılarınızın devamını dilerim.

  Saygılarımla,

  Yücel KOCAKIR

 26. BİRSEN ULUSOY dedi ki:

  Merhabalar, Bioenerjinin gücü ve mucize sonuçlarını kendi hayatımla ve birçok danışanımla buluşturabilmek harika bir kayif…
  86 yaşındaki bir hastamda ciddi görme sorunu ile birlikte, gözde bulunan lenfoma(kanser) teşhisi, alnındaki 4 yıllık cilt kanseri… yapılan seanslar sonrasında ÇAPA Tıp Fakültesindeki muayene ve kontrollerde; yapılması gereken ameliyatın iptali, ilaç tedavisi dahi gerektirmeyerek gözdeki görmede harika sonuçlarla birlikte ciltteki kanserin bile yok olması çok sevindirici ve şaşırtıcıydı…
  Şeker hastalarında müthiş sonuçlar alınıyor…
  Bel fıtığı, boyun fıtığı,tiroid, gut,artritli (kireçlenme) bölgeler,menüsküs , kıkırdak problemleri, migren,katarakt,retinada yırtık ve başka görme sorunları,kistler ve bir çok hastalıkta heyecan verici mükemmel sonuçlar için sonsuz şükürler olsun….
  Eğitimdeki katkıları için Erol Konuk hocama teşekkür eder sonsuz başarılar dilerim…
  SEVGİ VE IŞIKLA KALIN… BİRSEN

 27. yurdagül soyak dedi ki:

  merhaba bende bioenerji egitimi almayı çok istiyorum. nemimle iltibata geçerseniz çok sevinirim, saygılarımla.

 28. güngör çiçek dedi ki:

  ben ve ailem diyabet 2 şeker hastasıyız bio enerji ile tedavisi edilişyormu ? bende kurslarınıza katılabilimiyim ? en yakın tarih ne zamandır bilgi verirseniz sevinirim en azından kendi ailemden denemek istiyorum

 29. melahat akgün özyurt dedi ki:

  merhaba ben çocukluğumdan bu yana hasta olup acı çekenlere çok üzülürdüm ilkokula giderken hemşire olmak iğne yaparak insanların ağrılarını geçirmek istiyordum o dönemler babam kaza geçirmişti uzun bir süre tedavi gördü ve çok ağrısı oluyordu eve iğne yapmaya geliyorlardı babamın ağrısı geçiyordu bu sebepten olsa gerek bende hemşire olmak istiyordum .ailem okutmadığı için bu isteğimi gerçekleştiremedim .bitkisel destek ürünleri satışına başlamıştım insanlar yan etkisi olmayan ürünler kullansın diye bu ürünlerinde bilinçli kullanılmazsa yan etkisi olduğunu gördüm bir arkadaşımın sayesinde bioenerjiyi araştırmaya başladım işte aradığım buydu iğne ilaç yok hiç bir yan etkisi yok ve çok kısa bi sürede sonuç alınıyor EROL KONUK hocanın seminerine katıldım 2013 te sertifikamı aldım aldığım günden itibaren enerji uygulamalarına başladım eşime uyguladım tek seansta sıgarayı bıraktı 4 yaşındaki hiperaktif oğlum sakinleşti .kızım yıllardır migren hastası tek seferde iyileşti .ablamın şeker hastalığı geçti yıllardır uyku puroblemi olan iki kişi şimdi çok rahat uyuyabiliyor çok sevdiğim bi yakınım üç senedir crohn hastasıydı beş seansta iyileşti dün beni görüp teşekkür etmek için geldiler çok mutluydu bu yakınımın mutluluğunu görmek paha biçilmez bir şey tarif edilemeyen bir duygu .ve daha başka deneyimlerimde oldu ALLAHA şükürler olsun bana böyle bir şeyi nasip etti .tavsiye eden arkadaşıma bana yol gösteren eğitim veren EROL KONUK hocama çok teşekkür ederim .bu eğitimi almış ,içinde insan sevgisi olan herkez çevresine kendisine faydalı olmak isteyenler rahatça uyguluyabilir.HAYATA farklı gözlerle bakmaya başladım enerji doluyum kendime ve çevremdekilere faydalı olduğum için çok mutluyum iyiki EROL hocayla karşılaştık teşekkürler ALLAH uzun ömürler versin sağlıkla kal

 30. Doktor Erhan Özmaçin dedi ki:

  Yılardır alternatif tedavi ve bioenerji konusunda araştımalar yapmakta ve eğitim seminerlerine katılmaktayım.En son Erol KONUK hocamızın seminerinden sonra bioenerji alanında ustalık seviyesine ulaştım.25 yıllık hekimlik hayatımda bioenerjinin faydalı sonuçlarını gözlemledim.Erol KONUK hocamdan aldığım eğitimler sonrası bioenerji uygulamalarımda tedavilerimde daha belirgin şifa sonuçlarına ulaştım.Bioenerji alanında Türkiye nin en iyi otörlerinden biri olduğunu bildiğim Erol Konuk hocadan binlerce şifa bulan hastalar gibi bende bir uygulayıcı olarak verdiği eğitimlerden dolayı teşekkür ederim…

 31. nisa munar dedi ki:

  Sayın hocam biyoenerji cakralari açar mi ? Açarsa kaç sene içinde açılır ?

 32. Halil İbrahim ÇUKURELMALI dedi ki:

  Erol Hocamdan daha önce İzmir de bioenerji eğitim semineri almıştım. Beraber çalıştığımız Adnan B. Kendisinde boyun fıtığı ve sol el üç parmakta uyuşukluk olduğunu söyledi ve kendisi ne üç seans bioenerji uyguladık.Seans sırasında istemsiz olarak kollarında titreme ve kipriklerinde hızlı olarak kıpraşma lar yaşandı seans sırasında kafasının arkasından su akıntısına benzer bir akıntının boynuna doğru oradanda parmaklarına doğru aktığını söylediüç seansın sonunda bana söylemediği mide şikayeti ile birlikte bütün şikayetlerinin ortadan kalktığını söyledi.

 33. elif özge dedi ki:

  Merhabalar Erol bey. Hemşirelik okuyorum ve bioeberji konusuna ilgi duymaya başladım. Bu işi ciddi bir şekilde yapmayı düşünüyorum irtibata gecmemiz mümkün müdür? Teşekkürler.

 34. Halil İbrahim ÇUKURELMALI dedi ki:

  Erol hocamdan daha önce bioenerji eğitim seminerleri aldım. Ve rahatsızlığı olan kişilerde uygulamaya başladım. Migren şikayeti ile bana gelindi. kendisine 3 seans bioenerji uygulandı. Uygulama sırasında el ve ayaklarda istem dışı titremeler oluştu. Seans sırasında beyinde vida sıkılması gibi bir his olduğunu ve 2. seansta migren ağrılarının tamamen geçtiğini söyledi.

 35. Halil İbrahim ÇUKURELMALI dedi ki:

  Erol hocamdan daha önce bioenerji eğitim seminerleri aldım. Ve rahatsızlığı olan kişilerde uygulamaya başladım. Sağkolda sinir uzaması, Boyun fıtığı,Belfıtığı şikayetleriyle bana gelindi.Kendisine 7 seans bioenerji uygulandı,3.seanstan sonra istemdışı hareketler kültürfizik egzersizleri gibi bir boyut aldı ve bu 7. seansa kadar böyle devam etti ve 7. seansta hareketler normale döndü ve tamamen iyileşti.

 36. seyda canli dedi ki:

  Merhaba
  uzman anestezi hekimiyim
  izmirden yaziyorum
  kurslara katilmak istiyorum
  bu konuda bilgi mesaji rica ediyorum
  saygilarimla

 37. Doç. Dr. Tufan cansever dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben Dr Tufan Cansever, İstanbul da beyin ve sinir cerrahisi doçentiyim. 6 ay evvel Erol Bey’den aldığım eğitim sonrası bel fıtığı boyun fıtığı, yaygın ağrılar, beyin tümörü, unutkanlık, baş dönmesi, tansiyon, şeker hastalığı, eklem ağrıları ve daha bir çok hastalıkta uygulama yaptım. Hastalarım ilk planda tedirgin yaklaşsa da gördükleri faydalar sonrasında bir çok hasta yönlendirdiler. Herkesin yapabileceği bu yardımı umarım daha çok kişi irdeler. Bu konuya ilgisi olan arkadaşların bioenerji eğitimi almasını tavsiye eder herkese en parlak enerjinin yanlarında olmasını dilerim

 38. Halil İbrahim ÇAKIRELMALI dedi ki:

  Daha önceden Erol Hocamdan Bioenerji seminerleri almıştım. Değerli ağabeyim Mehmet G. elinde büyük bir zarfla içeri girdi morali bozuktu hayırdır diye sorduk, Mr çekildiğini menisküs yırtığı olduğunu acil ameliyat olması gerektiği doktoru tarafından söylenmiş o zamanlar daha yeni tanışıyorduk ve benim Bioenrjist olduğumu bilmiyordu,şakayla karışık seni ben ameliyat edeyim dedim güldü nasıl olacak dedi bende kendisinde mesleğin yanısıra bioenerjist de olduğumu söyledim ve hemen seanslara başladık. Seanslar sırasında ona dokunmadığım halde kendisine dokunduğumu söylüyordu.Bir seans sırasında yenge hanımda yanımdaydı ve seans sırasında kendisine dokunmadığı mı söyledi ve böylece seansları tamamladık. beş seanstan sonra rahatsızlığı tamamen geçti ve üzerinden iki yıldan fazla zaman geçmesine rağmen beni nerede görürse hayır dua ediyor.

 39. Prof. Dr. Taner AYDIN dedi ki:

  Merhaba Erol Bey,

  Öncelikle size göstermiş olduğunuz iyi niyet ve olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim. Yaklaşık 1 yıl önce biyoenerjiye olan merakım nedeniyle eğitim amaçlı seminerinize katıldım. Biyoenerji ile olan ilk tanışmam bu seminer vasıtasıyla oldu. Gerek kanıta dayalı sonuçlar gerekse seansların nasıl uygulandığı ve sonuçlar ile ilgili merak ettiğim bilgileri almamda ve sorulu cevaplı tartışma ortamını bulmam açısından bu eğitimin faydalı olduğunu uygulamalarımın sonucu da gördüm.

  Teşekkürler

  Prof. Dr. Taner AYDIN

 40. Halil İbrahim ÇAKIRELMALI dedi ki:

  YAKIN VE UZAKTAN SEANS
  Daha önce Erol Hocamdan eğitim seminerleri almıştım. Kamu İhale Kurumu Uzmanlığı kursu için gittiğim Antalya’da sınıf arkadaşım İsmail ile karşılaştım ve bana dizlerinde menisküs olduğunu eğilip doğrulmakta zorlandığını söyledi. İsmail’e bioenejist olduğumu isterse kendisine yardımcı olabileceğimi söyledim kabul etti ve seanslara başladık. Seanslar esnasında istemdışı kas hareketleri oldukça yoğundu. Seanslar sırasında kırmızı renk gördüğünü ve dizlerinin içine (kemiklerin arasına)ılık su gibi birşeylerin dolduğunu söyledi. Seanslar bitince eski sağlığına kavuştuğunu eşi için yardımcı olup olamayacağımı sordu. Bende isterse uzaktan seans yapabileceğimi söyledim ve eşinin kabul etmesi ile seanslara başladık. Ayşe hanım doğum yaptıktan sonra sağ el bileğinde sancılı bir ağrı başlamış ve doktorlar bunun ortalama bir yılda iyileşeceğini söylemiş. Çocuk emzirdiği için ilaçta kullanamadığından sürekli ızdırap duyduğunu çaydanlığı bile kaldıramadığını söyledi. Seanslarda kendisinde tarif edemediği huzur ve istem dışı kol ve parmaklarının hareket ettiğini ve yeniden eski sağlığına kavuştuğunu ev işlerini hiç zorlanmadan yapabildiğini bedenine dinginlik geldiğini eskisi kadar kolay yorulmadığını söyledi.

 41. Halil İbrahim ÇAKIRELMALI dedi ki:

  KEVSER HANIM ; BOYUN DÜZLEŞMESİ,BOYUN FITIĞI,EKLEMLERDE AĞRI
  Erol KONUK hocamdan daha önce Bioenerji eğitimi ve seminerleri almıştım.Arkadaşımın eşi olan Kevser hanım uzun yıllardır Boynunda ve eklemlerinde sancılı ağrı,uyuşma,özellikle vücudunun sol tarafında uykusundan uyandıracak kadar ağrı çektiğini ve doktorlara başvurduğunu ve verilen ilaçların kendisine fayda etmediğini fizik tedavi gördüğünü ancak yinede ağrı ve şikayetlerinin geçmediğini söyleyerek bana başvurdu ve seanslara başladık.Seanslar sırasında parmaklarda ve ayaklarında istem dışı hareketler gözledi ve daha ilk seanstan itibaren vücudunda rahatlama ve hafiflik hissi olduğunu söyledi.Sonraki seansta vücudunda üşüme hissettiğini ve ilerleyen seansda sıcaklık buna bağlı olarak terleme görüldü.Dördüncü seansta yoğun olarak mavi renk gördüğünü bu esnada aynı odada bulunan arkadaşım Habil bey de kürek kemikleri arasında aniden bir sıcaklık (bıçak saplanır gibi) hissettiğini ve kuluç ağrısının geçtiğini seanstan sonra bize söyledi ve beni çok şaşırttı. Beşinci seanstan sonra hiçbir ağrı ve şikayetinin olmadığını evde ve iş yerinde yorulmadan çalışa bildiğini ayrıca doktorların bu ağrıları varken gebe kalamayacağını ve hamileliğin kendisini riske sokacağını söyledi.Seanslar biteli üç ay oldu ve Kevser hanım şuan hamile olduğu ağrılarla ilgili hiçbir şikayeti kalmadığını teşekkür ederek bildirdi.

 42. zeki gül dedi ki:

  Merhabalar:
  Bu sayfayı ziyaret eden tüm insanları kalpten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Ben kimim öncelikle kendimi tanıtayım İsmim zeki gül 1966 doğumluyum 1983 senesinde Türk silahlı Kuvvetlerine adım attım ve 2015 yılı şubat ayına kadar gururla ve her anından onur duyarak çalıştığım Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli oldum. Gelelim asıl konumuza daha önce sürekli bir arayış içindeydim ve bunlara anlam verebilmek için sürekli kitaplar okur ve görev yaptığım bölgelerde toplum ve sosyal hayatı inceler aradığım eksik parçayı bulmayı veya keşfetmeyi beklerdim ta ki en son görev yaptığım Hava Harp Okulu İstanbuldaki bir mesai sonrasında internette Erol KONUK hocamın sitesini görüp inceleyinceye kadar.Erol KONUK hocamın sitede verdiği bilgiler aniden ilgimi çekti sanki eksik parçayı buldum hissi oluştu ve hemen iletişime geçtim ve 2013 yılında İstanbulda Bioenerji Uzmanı Erol KONUK hocamın 2 günlük hızlandırılmış eğitimine katıldım.Eğitime başlamadan önce acaba eğitimde başarılı olabilir miyim endişesi taşımadım değil! ama ilk ders Erol KONUK hocamla tanışınca tüm endişelerim bir anda uçup gitti.Hocamın insanlara karşı alçak gönüllülüğü,ruh dinginliği,güleryüzü,tatlı dili,konusunda engin bilgisi mükemmel anlatımı,bıkmadan her soruya cevap verip karsısındaki kişinin anlayabileceği şekilde örneklemelerle konuları karsısındakinin kafasında hiç bir teretdüt bırakmayacak şekilde açıklaması ve mükemmel anlatımı ile önce teorik olarak bilgilendirme ve sonra pratik çalışmalar yaptırarak teoriden pratiğe mükemmel bir geçişle yalnızca iki günlük yoğunlaştırılmış bioenerji eğitimi sonunda uygulama yapacak seviyede bioenerji eğitimimi bitirdim. Eksik parçayı bulduğuma inanıyorum çünkü şu ana kadar ailem akrabalarım ve çevremdeki insanların üzerinde uyguladığım bioenerji seansları sonucunda baş ağrılarından tutun romatizmal hastalıklar, fıtıklar, felç hastalıkları ve kanser hastalıkları dahil olmak üzere insanların iyileşmesine vesile olmanın o manevi huzurunu kelimelerle ifade etmenin imkanı yoktur diye düşünüyorum ve bu eğitimden sonra olayları yorumlama insanlari anlama kısaca hayatı ve yaşamı anlama ve değerlendirme konusunda çok farklı bakış açıları keşfettim ve benim kendi yaşantımda pozitif yönde değişti. Tek kelimeyle Erol KONUK hocamdan ALLAH razı olsun diyorum ve yaşamıma açtığı bu yeni ufuklarda onun öğrettiği bilgiler için tüm kalbimle şükranlarımı sunuyorum. Bioenerji şifacılığının bu eğitimle alınacağını öğrendim, yaşadım. Bütün insanlarda ve canlılarda enerji var. Ama bu enerjiyi kullanmayı bilmiyoruz. Bu eğitimde enerjiyi kendimize ve hastalara uygulamayı öğreniyoruz. Herkesin bu eşsiz bioenerji deneyimini bizzat yaşayarak görmesi için Erol KONUK hocamla tanışmasını temenni ediyorum. Tüm yaşamınız güzelliklerle dolu olsun.sevgiyle kalın.

 43. Berrin gökçe dedi ki:

  Daha önce birçok enerji şifa eğitimlerine katıldım. Erol Konuk hocamızın verdiği bıoenerjı eğitimine katılıp uygulama sonuçlarının önceki uygulamalarımın çok üstünde olduğunu gördüm. Uygulama yaptığım kişiler de yüksek verim aldıklarını söylediler. Daha önce eksikliğini hissettiğim bilgi, bıoenerji eğitimleri ile tamamlandığı için çok mutluyum. Erol Konuk Hocama bu bilgileri tam ve eksiksiz verdiği için mınnettarım,kendisine buradan da çok teşekkür etmek istedim.

 44. irfan yıldız dedi ki:

  Eğitim almak istiyorum, bilgilendirirseniz sevinirim

 45. serap çetin dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum ve eğitim almak istiyorum.
  bilgilendirme yapabilmeniz mümkün müdür?

 46. burak dedi ki:

  merhabalar,
  ben bioenerji eğitimi almak istiyorum. Bu eğitim ne kadar sürüyor ve sertifika aldıktan sonra bunu işe dönüştürmem mümkün mü? bunu öğrenmek istiyorum.

 47. Dr. Fatih Yılmaz dedi ki:

  Daha önceden Erol Hocadan bioenerji eğitimi aldım. Bioenerjiyi hastalar üzerinde etkin olarak uygulamaktayım. Uygulama yaptığım hastaların bir çoklarında iyileşenler oldu. Ayrıca Samsun’da ikamet eden 32 yaşında S.U. adlı bayan hastamızın beyninde bulunan 2 cm’lik TÜMÖR ameliyatsız bir şekilde biyoenerji seasları ile tamamen kurutulmuştur. Çok keskin noktalarda bulunan TÜMÖR, ameliyat için riskli görülmüş, belli bir ömür biçmişler ve bize umutsuz bir şekilde gelmişti. Bayan hastamız bugün gayet sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmektedir.

 48. HALİL İBRAHİM ÇUKURELMALI dedi ki:

  Hüseyin Bey Migren Şikayeti
  Erol KONUK’ Hocam dan enerji seminerleri almıştım.Hüseyin bey 20 yıldır geçmeyen migren şikayeti ile geldi.Yıllardır kullandığı ilaçlar artık ağrılarını geçirmediği için kriz geldiğinde Diazem vurulmaya başlamış son günlerde Diazem de ağrılarını geçirmediği için yeni arayışlara girmiş ve bir arkadaşımın aracılığı ile beni bulmuş.Bana geldiğinde artık umudunun olmadığını Bioenerji Şifası hakkında bilgisi olmadığı için bilgi almaya geldiğini söyledi.Ben kendisini Bioenerji hakkında bilgilendirdim ve seanslara başladık.Daha ilk seanstan itibaren ağrılarının azaldığını söyledi.Devam eden seanslarda kafatasının içinde tarif edemediği hareketli ılık bir şeylerin gezdiği ve bunun kendisine huzur verdiğini söyledi.Beşinci seanstan sonra ağrıları tamamen bitti.İnsanın inanası gelmiyor başım ağrıyınca soluğu acilde alıyordum fakat yinede ağrım kesilmiyordu,Bioenerji Şifası mucize gibi bir şey dedi.Aradan bir yıldan fazla zaman geçti ve Hüseyin Bey le soma ilçesinde karşılaştık hiç başının ağrımadığını ve bedeninin çok dinçleştiğini söyledi.

 49. emel dedi ki:

  Bioenerji ile uzaktan tedavi mümkün mü acaba? Mümkünse bende tedavi olmak istiyorum aynı zamanda eğitimde almak isterim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 50. Nirgül Beyaz dedi ki:

  Evrende herseyin bir enerjisi olduğuna sonsuz inanan bir insan olarak yıllarca kişisel gelişim ve
  şifa kitapları okumuştum. Buna rağmen bioenerji diye bir şifa yönteminin olduğunu bilmiyordum.
  2014 nisan ayında kardeşim rahatsızlandı modern tıbba tam anlamı ile inanmadığım için internetten araştırmaya başladım reiki çok duymuştum fakat bioenerji uzmanlarının olduğunu
  bilmiyordum bütün siteleri inceledim Erol KONUK hocamın alanında çok iyi olduğunu netleştirdikten sonra kardeşimi ikna edip inanmasada erol hocamı aradım yedi seans tedavi aldık.sonuç muhteşemdi doktorları şaşırttı tabiki ne yaptığımızı söylemedik. Ben eminimki kardeşim Erol Hocam sayesinde meme kanserinden kurtuldu. Kendisine minnettarım sonsuz teşekkürler.
  28.12.2014 yılında kendisini Konya da eğitim vermek üzere davet ettim diğer katılımcılar ve
  yakın arkadaşlarım ile beraber eğtim aldım.Şifa yöntemlerine çok inanmama rağmen inanın
  sonuçlarına ben bile şaşırdım.
  Öncelikle kendime uygulama yaptım mide problemim ve bel fıtığı rahatsızlığım geçti.
  Daha sonra yakın çevremde bioenerji uygulamaları yaptım.
  Yiğenlerime uyguladım farkındalık ve algılamaları çok değişti.okul başarıları çok daha iyi oldu.
  Bir arkadaşım panik atak hastası idi her gün panik atak krizleri geçiriyordu birinci katın balkonuna dahi çıkamıyordu şuanda hacca dahi gitti.
  Diğer bir arkadaşım topuk dikeninden yıllarca çok çekmişti yedi seansta tamamen kurtuldu.
  Aynı arkadaşımın yiğeni sedef hastası idi şaç derisi dahi sedefle kaplıydı uzaktan yedi seansta
  oda kurtuldu.
  Bir diğer arkadaşımın beş yaşındaki oğlu kulak ameliyatından kurtuldu.
  Zatüriye tedavisi gören hastaya uyguladım doktorlar on gün hastanede yatar dedi üç günde çıktı.
  Bunlara benzer bir çok tecrübe yaşadım.deneyimlerim artarak devam ediyor.
  Konya için eğitimler başlatan bu konunun yaygınlaşmasını sağlayan Erol hocama sonsuz saygı ve teşekkürlerimi sunarım.
  Işık,sevgi,barış,sevinç,ve sağlık daima sizinle olsun.

 51. Psikolog Seyhan Dilşat dedi ki:

  Bioenerji eğitim seminerine Ekim ayında katıldım. Erol hocama teşekkür etmekle başlamak istiyorum söze. Bioenerji Eğitimini büyük bir özveriyle yılların deneyimiyle birleştirdiği bilgisinden bize aktardı. Eşsiz prensipleriyle olağanüstü praksis te bizimle tek tek ilgilendi bizlere deneyim sağlıyayarak uygulamamızı sağladı. Sunduğu detaylı bilgilerinden çok yararlandım. Eğitimden çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Bana sağladığı altyapı ve donanım ile ne kadar doğru bir seçim yaptığımı gösteriyor. Aldığım bioenerji eğitimini bende hastalarıma uyguluyorum,ve çok iyi sonuç alıyorum. Bu eğitimi kendilerine ailelerine ve başkalarına uygulamaları için tereddütsüz tavsiye ediyorum. Bu alanda benim mesleğinde de katkı olarak kullandığım bioenerji eğitiminde ,bana emeği geçen kıymetli Erol hocama yürekten sevgi ,saygı ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 52. Haydar Kuru dedi ki:

  Merhaba Erol hocam, 27.02.2016 tarihinde İzmir İlinde sizden bioenerji eğitim semineri aldım.Öncelikle bioenerji eğitimini kendim için aldım, zira; Boyun ve bel fıtığı, Şeker, yüksek tansiyon, kronik böbrek yetmezliği, depresyon ve prostat başlangıcı rahatsızlıklarım var. Bu rahatsızlıklarım içinde 5 gün Erol hocamdan bioenerji seansı aldım. Ben çalıştığım işyerinden 2015 yılı Mart ayında emekli oldum. Emekli olduğumda 3.5 ay kadar büyük bir rahatsızlık geçirdim. ( Hayata küstüm, yemek yemedim, uyku uyumadım, aşırı kilo kaybı, kimseyle görüşmeme, büyük bir moral bozukluğu, vücudum yüzüm karardı, pek çok doktora gittim, bir rahatsızlık bulunamadı daha sonra bunları atlattım, ancak karamsar bir vaziyette yüzü gülmeyen hayata küsmüş birisi olarak yaşamımı sürdürüyordum.) Bioenerji seanslarından sonra yaşadığım Marmarise döndüm. Benim bu halimi gören arkadaşlarım ve tanıdıklarım, yüzüme neşe gelmiş olduğunu, sürekli bir gülümseme yaşadığımı söylüyorlar. Bunun yanında çevremdeki rahatsızlığı olan arkadaşlarıma ve tanıdıklara bioenerji seansları uyguluyorum. Olumlu yorumlar alıyorum. Uzaktan bioenerji seansları yapıyorum. Bunun yanında en önemlisi kendi kendime bioenerji seansı yapıyorum. Seans esnasında sürekli olarak Erol hocam başımda ve bana seans yapıyor, İzmirde verdiğim tepkilerin aynısını burada ben veriyorum. Erol hocamın ellerini vücudumun üzerinde dolaşırken Mor renkler içerisinde görüyorum. Yani Erol hocama hergün sabah ve akşam seans yaptırıyorum, hocam hakkını helal et. Hayata bakışım değişti. Teşekkürler hocam.

 53. Zeki Gül dedi ki:

  Selamlar;
  Güzel Ülkemin cefakar,vefakar,sabırlı,güçlü insanları öncelıkle şu an bu yazılarımı okuyan değerli insan başta olmak üzere Ülkemin tüm insanlarını kalpten ve gönulden kucak dolusu sevgi ve saygılarımla tekrar selamlıyorum.
  Bu yazıyı kaleme almamdaki yegane teşvik edici güç kesinlikle Erol hocamdan iki günlük sürede 30 yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve çalışmalarının verdiği bilgi birikiminin imbiğinden süzülmüş güçlü eğitim teknikleriyle donatılmış olarak verdiği eğitim kapsamında benimde öğrencisi olma onuruna eriştiğim ve aldığım iki günlük eğitim sonunda öğrendiğim tekniklerle çevremde yaşamlarına pozitif anlamda dokunma deneyimi yaşadığım kişilerin iyileşme durumlarını anlatmaktaki asıl amacımın kendime bir paye çıkarmak değil ; Eğitimden sonra çavremdeki kişilerle yaşadığım deneyimlerimden birkaçını detaylı olarak dilim döndüğünce anlatmaya gayret edip bu yazıyı okuma imkanı bulan güzel insanların Erol hocamdan almak onuruna eriştiğim bu eğitimin ne kadar faydalı sonuçlara ulaşmaya vesile olduğunu göstermek ve bu sayede daha çok insanın bu eğitimi almasını dileyerek ülkemizde daha çok kişinin hayatına pozitif katkılar yapılmasına bir nebzede olsa vesile olabilmektir.
  İlk deneyimim iş çevremden bir kişinin eşi ile ilgili benden yardım istemesiyle başladı.Eşinin rahatsızlığını sorduğumda her gün günde en az iki defa kriz geçirip kaskatı kesildiğini ve en az bir saat ne yapılırsa yapılsın böyle devam ettiğini ve 3-4 yıldır bu dertten muzdarip olduklarını söyledi.Doktora gitmedinizmi diye sorduğumda valla gitmediğimiz doktor hastane kalmadı ,profösörlerde dahil olmak üzere ankara ,izmir,istanbul hemen hemen her duyduğumuz hastane ve doktora gittik ama bir çözüm bulamadık ve psikolojik ilaçlarıda dahil verdikleri ilaçlar sağlığını dahada bozdu deney tahtasına döndük para yönündende iyice sıkıştık dedi.
  Önce kişinin evine gittik ve onlarla biraz sohbet edip pozitif bir iletişim sağladım ve bayanın kendisiyle konuşarak tedirgin olmamasını sırt üstü uzanıp ellerini vücudunun iki yanına avuç içleri yeri gösterecek şekilde koymasını ve iyileşeceğine inanmasını seans sırasında vücudunda üşüme hissi ,yanma hissi,istem dışı hareketler,ağlama isteği ,gülme isteği vb.şeyler olabileceğini kendini rahat bırakıp gözlerini kapatmasını ve kendisinin mutlu olduğu bir anını düşünmesini söyleyerek onun sakin bir durumda olmasını sağladım ve önce aurasını açtım sonra yedi ana çakrayı açtım daha sonra tali çakraları açtım ve enerjinin beni yönlendirmesine müsade ederek beden üzerinde enerjiyi takip ederek önce pazitif enerji yüklemesi yaptım daha sonra beden üzerindeki negatif enerjileri atıp enerji dengelemesi yaptıktan sonra aurayı kapattım ve seansı bitirdim.Tabiki bu işlem en az 30-45 dk. sürdü sonra kişiye geçmiş olsun seansımız bitti neler hissettiniz diye sordum .Uyuduğunu ve değişik şekiller gördüğünü anlattı.
  Bir sonraki günün akşamı ikinci seansa başlamadan önce gününüz nasıl geçti diye sordum hergün günde iki sefer gelen nöbetler ilk seanstan sonra bir defa geldi oda kısa sürdü dedi.Güzel faydasını görüyorsun yeterki siz iyileşmeyi isteyin mutlaka iyileşirsiniz vb. gibi pozitif konuşmalarla seansa hazırladım ve seansa başladım ,Yine aynı şekilde önce aurayı açtım sonra çakraları açtım yine enerjiyi takip ederek gerekli çalışmaları yaptım ve seansı bitirdim. Seans sırasında neler hisettiğini sorduğumda kendisini tamamen yenilenmiş gibi hissettiğini ve şekiller karaltılar gördüm kendimi mescidi aksanın üzerinde dolaşırken gördüm dedi.
  Ertesi günün akşamı seans öncesi nasılsınız ? gününüz nasıl geçti dediğimde hiç kriz yaşamadığını söyledi toplamda beş seans yaptık ve beş seans sonucunda kişi tamamen düzeldi hiç kriz geçirmiyor hayata ve olaylara bakış açısı tamamen pozitif oldu.Onların sağlıklı ve mutlu yaşantılarına geri dönmeleri beni çok mutlu ediyor.

 54. Melek Yakar dedi ki:

  Merhabalar ben Konya Ereğli’den Melek, belimdeki ağrı nedeniyle internetten hastalığımla alakalı araştırma yaparken Bioenerji Uzmanı Erol hocamın sayfasıyla karşılaştım. Bioenerji ile ilgili bilgileri okuyup hemen telefon numarasından randevu alıp ertesi gün İstanbul’a gitme kararı aldım. Ağrım çok şiddetliydi bioenerji seansları başladı ilk seanstan sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Seanslar bitti 7 bioenerji seansı uyguladı Erol hocam, artık kendimi çok iyi hissediyordum. Erol hocamın kendisinden İstanbul’da eğitim alarak çevremdeki hastalara benimde BİOENERJİ uygulayacağımı söyledi bende çok istediğimi söyledim çünkü ailem ve çevremde hastalar çok olduğu için onların iyileşmesine vesile olmak istedim. Acaba yapabilir miyim diye tereddütlerim oluyordu. Konyaya döndükten sonra birçok hastaya uygulamaya başladım. Size iki hastamda olan değişiklikleri anlatayım. Birincisi ayağı doğuştan kısa, diz kapaklarında kireçleme ve ağrısı çok olan bir Bey’e bioenerji seansı uygulamaya başladım ilk seanstan sonra ayağından bir şey hissederek ağrısının geçtiğini söyledi seanslar bittikten sonra ayağının uzadığını söyledi. İkinci olan hastama uzaktan bioenerji seansı uyguladım. Kendisinin kalp damar rahatsızlığı vardı raporlu kalp kapakçığı açıktı uyguladığım 7 seanstan sonra doktora gitti doktorun söylediği şaşırtmıştı kendini kalbi çok sağlıklıydı bu mucizeyi Rabbim bana yaşattığı için şükürler olsun. Vesile olan Erol hocamın çok emeği geçti ona minnettarım günlük hayatım o kadar kolaylaştı ki ömür boyu bir dua kapısı açtığı için bana çok teşekkürler. Günlük hayatımda artık baş ağrısı, diş ağrısı en hafif hastalıklardan tut felçli hastalara kadar uzaktan veya yakından uygulamış olduğum seanslarda muhteşem değişiklikleri yaşamak çok güzel. Erol hocam tekrar Allah razı olsun beni bu enerjiyle tanıştırdığın için Allah’ı ma binlerce kez şükürler olsun senin gibi değerli bir insanla beni karşılaştırdığı için sonsuz teşekkürler.

 55. Hakim Adem Aydın dedi ki:

  Bu ilmi bizlere öğreterek yeni bir dünyanın kapılarını açan ,alçakgönüllü ve hoşsohbet üstad Erol Konuk hocamıza teşekkürü borç biliriz. İlk başlarda inanmakta zorlandığım uzaktan şifa seanslarındaki mucizelere aynel yakin olarak şahit olmak mükemmel bir deneyimdi.

 56. Fatma Özçelik dedi ki:

  Hayırlı günler ben Fatma ÖZÇELİK 20.07.2019 İstanbul bioenerji level1 ve level 2 eğitimine katıldım. Dizimde rahatsızlığım olduğu için hocamın bende uygulama yapmasını çok arzu etmiştim. Niyetim eğitim seansının dizime iyi gelmesiydi. Hocam enerji durumunuza göre seçeceğim dedi ve ilk uygulama için beni seçti. Sedyeye uzandım gözümü kapattım eğitim uygulaması olduğu için hocam ne hissediyorsan söyle dedi gözlerimi kapattım. Biraz sonra alnımda ısı sonrasında kolumda hafif elektriklenme hissettim galiba böyle bitecek derken sağ elimde kontrol edemediğim bir hareketlenme olmaya başladı sonra ayak parmaklarım kasılmaya ve tüm vücudum istemsiz kasılmaya ve inanılmaz sarsılmaya başladım içimden sadece bağırmak ve engel olamadığım bu olay karşısına Rabbime sığınmaktan başka çare bulamadığım için zikir çekmeye başladım fakat vücudumdaki sarsıntı o kadar şiddetliydi ki sadece Allah deyip bağırıyordum. Kendimi durduramamak bende inanılmaz sıkıntı verse de aynı zamanda içimden bir şeylerin boşaldığını hissetmek ve Rabbimin izniyle şifalandığımı bilmek çok güzeldi. Hocam seansı yarıda kesmek zorunda kalmış çünkü sınıf da ki arkadaşlar ve eğitim aldığımız otel çalışanları şoka girmiş ve bir kısmı da fena halde korkmuş. Ben kendime geldiğimde hala vücudum sarsılıyordu yaklaşık 20 dakika daha uyanık olmama rağmen devam etti. Sonra derse döndük. Ben hayatımda böyle bir tecrübe yaşamadım. Aynı zamanda kilo problemim olduğu için hocam kaç kilo vermek istersin deyince 20 kg fena olmazdı demiştim. Eğitimden sonraki gün daha hafiflemiş ve doğal bir tokluk yaşadığımı fark ettim böyle giderse kiloda vereceğim anlaşılan. Mideme enerjisel ameliyatta olmuş oldum. BU EĞİTİMİ EROL KONUK HOCAMDAN ALDIĞIM İÇİN ÇOK MEMNUNUM…

 57. Sema Bozdağ dedi ki:

  Her zaman doğal olmayı, doğal yaşamayı , tüm canlıları ve doğayı seven bir kişiliğim vardır. Yapay olan herşeyin de insana ve tüm doğaya zarar verdiğine inanırım. Yüzyıllar önce de insanların nasıl yaşadıklarını, nasıl tedavi olduklarını hep merak etmiş ve araştırmışımdır. Bioenerji ile insanların hiçbir olumsuz etki görmeden sağlıklarına kavuşmaları muhteşem bir şey.
  Bioenerji konusunda uzman ve tecrübeli kanaldan ders almak çok önemliydi benim için. Pandemi dönemi olması sebebi ile yüz yüze eğitim yapılamıyordu. Online (uzaktan) eğitim alınabileceğini öğrendim. 27 Şubat 2021 tarihinde Level 1 – Level 2 Eğitimini 24-25 Nisan 2021 tarihinde Level 3 Eğitimini çok başarılı bir şekilde online ( uzaktan ) tamamlama imkanım oldu. Çok mutluyum kendime ve çevremdeki insanlara faydalı olabiliyorum. Danışanlar klinik olmayan vakalarda şifa buluyorlar. Baş ağrısı olan, baş dönmesi olan, kadın hastalıkları olan, uykusuzluk sorunu çeken, sürekli halsizlik hisseden ve daha bir çok rahatsızlıklara tek seansta bile etkili olabildiğini gördüm. Danışanlarımdan çok olumlu geri dönüşler aldım. Seans esnasında istem dışı hareket ettiler. Üzerindeki ağırlığın kalktığını belirttiler. Çok güzel bir rahatlama hissettiklerini söylediler. Rahatsızlıklarından kurtulmalarına yardımcı olabilmenin mutluluğunu kelimelerle ifade edemiyorum.
  Farklı deneyimler, güzel mutluluklar yaşamak harika bir şey. Daha nice güzelliklere şahit olacağımdan eminim. Herkesin hayatına bioenerji dokunmalı diye düşünüyorum. Bioenerji hakkında bilgileri ve uygulamayı çok bilgili ve tecrübeli hocalardan almış olmak büyük bir mutluluk. İyi ki bioenerji hayatıma girdi.
  Erol Konuk ve Özgür Konuk Hocalarıma verdikleri emekler için sonsuz teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir