Erol Konuk

Erol_Konuk_bioenerji_egitimi

 1951 Ankara doğumlu olan Erol KONUK, üniversite idari yöneticisi, ilaç firması bölge müdürü ve avrupa birliği araştırma-geliştirme uzmanı olarak çalışmıştır. Halen Sağlık Bakanlığı Tamamlayıcı Tıp Komisyonu ve Çalıştay Danışmanı görevinde bulunmakta ve İstanbul Aydın Üniversitesinde de Bioenerji eğitmenliği yapmaktadır. Ayrıca E. T. U. D. Enerji Tıbbı Derneği üyesi ve Tamamlayıcı Tıp ve Bioenerji Pratisyenleri Derneği Genel Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Şu ana kadar 1987 yılında Rusya’da tamamlayıcı tıp bioenerji eğitimi almış. Rus Doktor Bioenerjist A. Puga Agonraby ile Bioenerji Eğitimi çalışmalarında bulunmuş ve Master Eğitmeni sertifikasını almıştır. Uluslararası Rusya Tamamlayıcı Tıp Akademisi ve Kazakistan Ruhsal Sağlık ve Psikoloji Bölümünde eğitim görmüştür. Rus Enerji Akademi V.A. Petrov (F.G)’dan Kozmik Enerji Level I, Level II, Level III derecelerinin eğitimlerini almıştır. Bu eğitimi aldıktan sonra Rusya Halk Sağlığı Tamamlayıcı Tıp Birliğinde, Tamamlayıcı Tıp eğitimini aldıktan sonra Kazakistan Cumhuriyeti Tamamlayıcı Tıp Bilimi Vakfı ‘nda eğitim görmüştür. Daha sonra Avrupa Birliği Sağlık Örgütü tarafından Tamamlayıcı Tıp Uzmanı diploması, nişanı ve plaketi almıştır.

Amerikalı Doktor Eric Pearl’ den The Reconnection ve Reconnective Healing ( Tekrar Bağlantı Enerji Şifası ve uygulaması ) Level I – II – III eğitimleri ve diplomalarını almıştır. Ayrıca Bioenerji,  Reiki, Pranik Enerji, Quantum-Touch, Kozmik Enerji, Kundalini, Kuantum , Kuantum Düşünce Teknikleri, Nefes Teknikleri, Hipnoterapi ,  Hipnomeditasyon ,  NLP ,  EFT ,  Psikoterapi, Refleksoloji,  Akupunktur,  Kayropraktik,  Fitoterapi,  Cupping,  Hirudo,  Manuel Terapi   eğitimleri ve sertifikaları da almıştır. Bioenerji ile ilgili çalışmalarına 35 yıldır devam etmekdir. Bioenerji ile Şifa kitabı yayınlanmıştır. Halen çeşitli televizyon ve radyo programlarıyla ve gazete yazılarıyla, halkı bu konuda bilgilendirmekte. Bioenerji Uzmanı, Eğitmeni ve yazarı olarak Türkiye’de ve Avrupa’da çalışmalarını sürdürmekte, Bioenerji Eğitim Seminerleri vermekte ve kişilsel seans uygulamaları yapmaktadır.

Erol Konuk hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız…

Erol Konuk ‘un sertifika ve diplomalarını görmek için tıklayınız…