Anadolu Üniversitesi Bioenerji Konferansı

bioenerji_konferansı

8 Aralık 2013 Pazar Günü saat 14.00-16.00 saatleri arasında Anadolu Üniversitesi Öğrenci Merkezi Salon 2009′da “Bioenerji Tanıtımı” konferansı düzenleyeceğiz.

Konferansa konuşmacı olarak Bioenerji alanında Türkiye’de ilk akla gelen isimlerden biri olan Bioenerji Uzmanı Erol Konuk gelecektir.

Bu arada kısaca Bioenerji:
Bioenerji,vücudu bir bütün olarak ele alıp rahatsızlıkların şifasında kullanılır.Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi bir bakıma vücudun enerjisine akort ve balans ayarı yapılmasıdır.Evrende var olan enerjii akımının özel teknikleri ile yoğunlaştırılarak Bioenerjiseansı alan kişinin bedenine dokunulmadan aktarılmasıdır.Bozulmuş enerji akışını dengeleyen,hızlı bir şekilde onarılmasını sağlayan,yan etkisi olmayan bir uygulamadır.

Herkesin şu ana kadar bir kez bile olsa mutlaka duyduğu ama tam olarak bilmediği bioenerji teriminin aslında ne olduğunu,hangi alanlarda işe yaradığını vb. bioenerji ile ilgili tüm konularda sorularımıza cevap bulmak ve bilgilenmek adına,sizleri bu konferansta aramızda görmek istiyoruz.

Görüşmek üzere!